sadsad x
asdasd

Bilge Minik-Haziran 2022 / Sayı 070

KETEBE ÇOCUK  Bilge Minik Dergisi Barkod : 9772536480007
19,00 TL
Parapuan :
380
Yazar : Bilge Minik Dergisi Yayınevi : KETEBE ÇOCUK Ebat : 21x29,7 cm Cilt Tipi : Kitap Kağıdı Dil : Türkçe Barkod : 9772536480007
Planlanan Kargoya Teslim : 07.07.2022
Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Not :
100 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA !
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • 70.SAYI HAZİRAN 2022

  Bilge Minik Haziran Sayısı Bayilerde

   Sevgili miniklerin okul öncesi eğitimine destek olabilmenin sorumluluğunu üstlenen Bilge Minik dergisinin 68. sayısı çıktı. Çocuk edebiyatına ve çizgisine emek verenler, Osman Turhan’ın yayın yönetmenliğinde hazırlanan Bilge Minik sayfalarında okurla buluşmaya devam ediyor.

   Evde Etkinlik

  Bilge Minik, yetişkin yönlendirmesiyle tamamlanabilecek çok sayıda etkinlikten oluşan, okul öncesine yönelik eğlenceli ve öğretici bir dergidir. Bu etkinlikler okul öncesi dönemdeki çocukların araştırma ve merak duygularını harekete geçirici, dil gelişimini, el becerilerini destekleyici niteliktedir. Bu doğrultuda çocukların okuma serüvenlerinin başlangıcını keyifli hale getirmeyi amaçlıyoruz. Sayfalarda yer alan “Ebeveynlere Not” bölümleri, çocukların yapılan çalışmalarda temel motor becerileri ile kaslarının işlev kazanması, araştırıcı ve sorgulayıcı çalışmalar ile zihinsel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlanması noktasında ebeveyn desteğinin nasıl olması gerektiği konusunda rehberlik ediyor.

  Bu ay neler var?

  Derginin bu sayısında ağaçta yaşayan insanları ve ağaç evleri inceliyoruz. Ağaç evlerin yapımı ve özelliklerine ilaveten, öğrenmelerini kolaylaştıracak deneyler ve etkinliklere de yer verilmiştir. Hayvanlar âleminden baykuşun yaşam özellikleri, Peygamber Efendimiz’in (SAV) hayatından örnekler de dergimizde sizi bekliyor. Dergi içinde kesme, yapıştırma; dikkat, zekâ ve el becerileri gibi etkinliklerle çocuklar eğlenceli vakitler geçirecek.

   Emeği Geçenler

  Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Haziran sayısında Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, Esma Genç, İbrahim Oğuz, Burhan İstenci, Bestami Yazgan, Tuğba Coşkuner, Esin Baytar, Yusuf Pehlivan, Yavuz Girgin, Figen Yaman Coşar, Murat Tanhu, Büşra Önder, Selma Sanlısoy Yıldız, Sena Pırıl, Said Aveder ve Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

  Keyifli hediyeler!

  Derginiz ile bu ay saklabul zeka oyunu ve origami hediye ediliyor.

  Miniklerimizin en sevdiği bölüm olan kendi kapağını tasarlama etkinliği ise dergi içinde onları bekliyor

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.