sadsad x
asdasd
800x600-px.jpg (407 KB)

Nihayet - Temmuz 2016

DERGİ  Nihayet Dergisi
8,00 TL
Parapuan
:
160
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

50 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZDE KARGO BEDAVA
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • 19. SAYI - NİSAN 2016

  Elin tatili haram, bizimki helal
   
  Nihayet Dergi bu ay, deniz, kum, güneş derken değerlerimizi TATİL etmeyelim sloganıyla karşılıyor yazı. Cennet tasvirli, tüketicisini aptal yerine koyan, parodi gibi helal tatil reklamlarını ele alan bir dosya ile karşınızda.
  Dinlenmek diye bir şeyin olmadığı hız çağında bedeni ve ruhu sömüren tatil yorgunluğuna karşı“bir işten yorulunca başkabir işe koyulunhatırlatmasını yapıyor.
  Mustafa Kutlu, Türküler türkücüler yazısıyla katkıda bulundu, Mustafa Özel, Şair iktisatçı Goethe’ye dair yazdı.
  Kemal Sayar, Seyyahın Tatili; Ali Ayçil, Dinlendirilmiş insanın imali; Özgen Felek, Yaz işçileri yazılarıyla tatil için düşüncenin kapıların araladılar.
  Hayatında tatile yer vermeyen üç kadın ile röportaj yaptık. Dr. Leyla Hazar:Tatil benim için uzak diyarlarda gönül yapmaktır; Emine Azaklı: Cennette tatil yapmak için bu dünyada çalışmamız lazım; Hamsiye Abla:Tatil deyince aklıma memlekette çalışmak geliyor.
  Sefa Soylu, Bu tatil adamı öldürür; Osman Bülent Manav, Hadi gençler, vaazdan sonra kopuyoruz!; Atakan Yavuz, Bir yere gidememek; Münire Daniş,  Tatilde/tatille ne yapacaksın?; Emel Özkan, Kaplıca sefası; Fatma Tunç Yaşar, Kaide-i itidale riayet: Osmanlı’da teneffüs vakitleri...
  Ercan Yılmaz, Sakarya’yı; Ayça Örer, Bir kâse turşu için tatilden nasıl fedakarlık ettiğini; Gülsüm Ekinci, Anneler, kızlar ve hayallerini; Sema Babuşçu, Annesinin türküleri eşliğindeki yürüyüş hikâyesini yazdı.
  İşte O Film’de Aybala Hilal Yüksel, Tatil Kitabı filmini,Babamdan Bana Kalan’daGülseren Çatlıoğlu, Eşyanın Hikâyesi’ndeAyşe Sevim “Şezlong”u,Mahallede Neler Oluyor’da, Hayriye Erçetin, “Orda bir köy var uzakta… Da artık gidemiyoruz…” veİşte Tam O Gün’deFatma Büşra Özkan “Denizin dokunduğu adam: Mustafa”yazılarını kaleme aldı.
  Bu Bir Reklamdırbölümünde Fatma Barbarosoğlu, helal tatil reklamlarını keskin bir dille eleştirdi.
   
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.