sadsad x
asdasd
ocak2022-ketebe-kitap.JPG (112 KB)

Ordinaryüs - Lefter

Hayy Çocuk  Kolektif Barkod : 9786257909235
10,00 TL
6,90 TL
Kazancınız : 3,10 TL
Parapuan :
138
Yazar : Kolektif Yayınevi : Hayy Çocuk Sayfa Sayısı : 32 Ebat : 21x21 cm  Cilt Tipi : Karton Kapak Dil : Türkçe Barkod : 9786257909235
Planlanan Kargoya Teslim : 24.01.2022
Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Not :
50 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA !
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Ordinaryüs LEFTER

  İnançlarıyla, kararlarıyla, fedakârlıklarıyla bizlere örnek olan kahramanlarımıza yer verdiğimiz bu kitabımızda, çocuklarımızın analitik düşünme ve vizyonerlik kabiliyetlerine hitap etmeyi hedefledik. Tarih yazacak çocuklarımızda farkındalık oluşturabilecek şahsiyetlere yer verdik.

  Tarih Yazan Çocuklar ile değinmek istediğimiz nokta, hayatın her alanının merkezinde yer alan değerli şahsiyetlerin her alanda donanımlı bireyler olduğunu aktarabilmektir. Projemizde onların da bir zamanlar çocuk olduğunu aktardık. Hayat serüvenlerini ve yaşadıkları maceraları paylaşırken okurlarımızın yaşıtlarında ve içlerinden biri olduğunu belirttik. Bu serideki kahramanlarımızı uzun soluklu ve zorlu hayat serüvenleri ile tanıdık, kararlarından ilham aldık…

   

  Geçmişin kahramanlarından, geleceğin kahramanlarına..!

   

  Tarih Yazan Çocuklar Projesi, dijital dönüşümden faydalanarak, Türk tarihine imza atmış insanların hayat serüvenlerini çocuklar ile buluşturan bir köprü görevi görmektedir. Amacı, geçmişi ile bağ kuran çocukların ilgi ve gereksinimlerini karşılayabilmektir. Okuma kültürünü geliştirmeyi hedefleyen projemiz, geçmişimizdeki kıymetli isimleri tanıtarak bu yolu daha anlamlı hale getirmektedir. Proje içeriği hem bilgilendirme hem eğlendirme amacıyla oluşturulmuştur. Diplomatik bir dil yerine akıcı, yalın ve yaşama dönük bir dil tercih edilen bu projede; milli bilinç kazandırmak, idol tercihlerinde yardımcı olmak ve farklı bakış açıları kazandırmak esas alınmıştır. 2023 eğitim vizyonuna uygun adımlarla ilerletilen Tarih Yazan Çocuklar Projesi, gelişen teknolojiden yararlanılmıştır. “Görsel” ve “işitsel” alternatifi bulunan projemizin sunduğu imkanlarla, geleceğimize ışık olacak çocuklarımızı geçmişimizde ışık olmuş kahramanlarla tanıştırıyoruz. Projemiz ilkokul öğrencilerine yönelik Psikoloji ve Tarih Bilimi uzmanlarının onayını alarak hazırlanmıştır.

  Tarih Yazan Çocuklar Projesi, çocuklarımızın kitap okuma alışkanlığı kazanmalarını sağlarken aynı zamanda milli şuur yönünden de gelişimleri hedeflenmiştir. Her bir kitap ve seri boyunca farklı unsurlara değinerek çok yönlü bir gelişim sağlanmaktadır.

   

  100 kahramanımızın hayat serüveninin yer aldığı Tarih Yazan Çocuklar Projesi’nin, arkasında yer alan QR kodu telefonunuzdan okutarak kitabınANİMASYON VİDEO 'suna ulaşabilirsiniz..

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.