sadsad x
asdasd

Bilge Minik- 2.Özel Sayı

Ketebe Dergi  Bilge Minik Dergisi Barkod : 9772536480045
69,00 TL
Parapuan :
1380
Yazar : Bilge Minik Dergisi Yayınevi : Ketebe Dergi Ebat : 21x29,7 cm Cilt Tipi : Karton Kapak Dil : Türkçe Barkod : 9772536480045
Planlanan Teslimat : 16.06.2024
Tavsiye Et Fiyat Alarmı
Not :
750 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA !
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • BİLGE MİNİK 2.ÖZEL SAYI  ŞUBAT 2023

  Bilge Minik 2. Özel Sayı Steam Bayilerde

   

  Sevgili miniklerin okul öncesi eğitimine destek olabilmenin sorumluluğunu üstlenen Bilge Minik dergisinin 2. Özel sayısı çıktı. Çocuk edebiyatına ve çizgisine emek verenler, Osman Turhan’ın yayın yönetmenliğinde hazırlanan Bilge Minik sayfalarında okurla buluşmaya devam ediyor.

  Bilge Minik Steam

   

  Bilge Minik Steam, yetişkin yönlendirmesiyle tamamlanabilecek çok sayıda etkinlikten oluşan, bilim, matematik, mühendislik, sanat, teknoloji maceraları eşliğinde farklı pek çok beceriyi kazandırmayı hedefleyen okul öncesine yönelik eğlenceli ve öğretici bir özel sayıdır. Bu etkinlikler okul öncesi dönemdeki çocukların araştırma ve merak duygularını harekete geçirici, dil gelişimini, fen ve düşünme becerilerini, el göz koordinasyonlarını destekleyici niteliktedir.

   

  Bu Özel Sayıda Neler Var?

   

  Bu özel sayıda Steam dünyasına minik adımlar ile giriş yaparak oyun dolu bir bilim yolculuğuna çıkılacaktır. Bir deney laboratuvarında yolculuğa başlanarak eğlenceli deneyler, matematik dünyasında sayılarla keyifli etkinlikler, mühendis bölümünde yapı-inşa oyunları, teknoloji sayfalarında bulmaca ve etkinlikler, sanat bölümünde ise keyifli sanat çalışmalarına yer verilmiştir. Dergi içinde çocuklar kesme, yapıştırma; dikkat, zekâ ve el becerileri geliştiren etkinliklerle eğlenceli vakitler geçirecek.

   

   

  Emeği Geçenler

  Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Şubat sayısında Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, Cihan Çelik, Zeynep Beyza, Esin Baytar, Ayşe Erdem, Selman Arslan, Selami Tekiroğlu, Metin Durmaz, Özlem Isıyel, Murat Tanhu, Büşra Önder, gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

  Keyifli hediyeler!

  Derginiz ile bu sayıda Dekomino zeka oyunu da hediye ediliyor.

  Bilge Minik dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  www.birlikte.com.tr adresini ziyaret edebilir.

   

   

Editör Tavsiyesi Tümünü Gör
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.